News (3)

Finance (4)

Sports (2)

افتخار میکنیم طی سال ها تجربه و عمل های مختلف زیبایی بینی توانسته ایم روش های مختلفی برای افزایش رضایت بیماران در نظر بگیریم. از مهمترین این اعمال میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

- جاری شدن خونابه و ترشح از بینی از ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از عمل طبیعی است که شستشو با سرم در کنترل آن موثر می باشد شستشو با سرم چند بار در روز با استفاده از سرنگ بدون نیدل به نرم شدن لخته ها و ترشحات کمک کرده و کافی است پس از این کار با گوش پاک کن ترشحات را پاک کنید و سپس با پماد تجویز شده کمی درون بینی و روی بخیه ها را چرب نمایید.

-استفاده از کمپرس سرد در ۲۴ تا ۴۸ ساعت اول در کنترل کبودی ناشی از جراحی توصیه می شود.

- در ۲۴ ساعت اول در حالت بیداری بهتر است به حالت نیمه نشسته باشید و در هنگام خواب کافیست کمی زیر سر بلندتر از حالت معمول قرار گیرد.(زیر سر زاویه ۴۵ درجه داشته باشد) و به هر سمتی بجز به حالت دمر میتوانید بخوابید.

- تا ۴۸ ساعت اول ترجیحا غذای جامد مصرف نشود.

- از ۴۸ ساعت بعد از عمل دوش گرفتن در شرایطی که اتل و چسب روی بینی دستکاری نشود بلامانع است * کافی است پس از استحمام رطوبت روی آتل و چسب را با باد سشوار خشک نمایید.

- داروهای تجویز شده را به موقع مصرف نمایید.

- گاز جلوی بینی را تا ۲۴ ساعت اول جهت کنترل خونابه ها فقط تعویض نموده و پس از ان برداشتن ان بلامانع است.

- هر گونه فعالیت پشت میز نشینی و کاری سبک را از ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از عمل به راحتی می توانید انجام دهید.

- پس از برداشت آتل بهتر است به مدت 8 هفته به طور شبانه روز بینی خود را با چسب به روش دکتر سهرابی بپوشانید و پس از هر بار استحمام آنرا تعویض نمائید

بعد از عمل جراحی بینی به بیماران توصیه می شود که به مدت ۲ هفته تا ۲ ماه روی بینی چسب بزنند.

چسب زدن به بینی موجب کاهش سریعتر ورم بینی و سریع تر فرم گرفتن بینی می شود.

بدین منظور بایستی طریقه صحیح چسب زدن را بدانید. در این ویدئو، روش صحیح چسب زدن بینی برای بیماران دکتر سهرابی آموزش داده میشود.

دکتر حبیب سهرابی