جراحی بینی ترمیمی

جراحی بینی ترمیمی تهران

هر آنچه که باید درباره جراحی بینی ترمیمی بدانید را در این مقاله به صورت کامل توضیح داده‌ایم. سوالات خود را در قسمت نظرات بپرسید تا توسط خود دکتر پاسخ را دریافت کنید.
فهرست

در عمل‌های جراحی زیبایی بینی مانند دیگر جراحی‌ها گاه مواردی اتفاق می‌افتد که باعث می‌شود در مرحله اول نتیجه مطلوب و دلخواه بدست نیاید و یا مشکلی ناخواسته رخ دهد و احتیاج به عمل دوباره و ترمیم بینی داشته باشیم به همین جهت در این مقاله درباره جراحی بینی ترمیمی تهران بطور کامل توضیح می‌دهیم.

هدف اصلی از جراحی بینی ترمیمی تهران کمک به زیباجویانی است که نتیجه مطلوبی از بینی خود ندارند و خواهان جراحی دوباره و رسیدن به ظاهر بهتر هستند.

حدود ۵ تا ۱۰ درصد و خیلی کم پیش می‌آید فرد زیباجو که بینی خود را عمل کرده پس از مدتی نیاز به عمل بینی ترمیمی داشته باشد مگر اینکه اصول پس از جراحی را رعایت نکند یا پزشک حرفه‌ای نداشته باشد.

عمل بینی ترمیمی تهران در بین دیگر عمل‌های زیبایی مشکل‌تر و پیچیده‌تر است چرا که بینی ساختار خاصی پیدا کرده و تغییر و اصلاح مجدد آن کار هر پزشکی نیست.

افراد ایده آل جراحی بینی ترمیمی

از کجا بفهمم کاندید عمل بینی ترمیمی تهران هستم؟

در ادامه به مواردی که بعد از عمل بینی اولیه رخ می‌دهند و در نتیجه احتیاج به عمل بینی ثانویه یا ترمیمی بوجود می‌آید ذکر می‌شود.

مسدود شدن راه هوایی و تنگی نفس، انحراف بینی، کجی یا افتادگی استخوان و غضروف، نامتقارن بودن سوراخ‌های بینی، عدم اعمال تغییرات مورد نظر زیباجو، باریک یا بزرگ شدن غیر استاندارد نوک بینی و یا دیگر مشکلات رایج هستند که نیاز به جراحی بینی ترمیمی تهران دارند و با عمل ثانویه تا حد زیادی می‌توان آنها را برطرف نمود.

زمان عمل بینی ترمیمی

چه زمانی احتیاج به جراحی بینی ترمیمی داریم؟

 

زمان جراحی بینی ترمیمی برای هر فرد متفاوت است و بستگی به نوع عارضه دارد بعضی از جراحان معتقد هستند برای نتیجه بهتر باید یک سال از جراحی ناموفق بینی بگذرد تا جراحی بینی ترمیمی تهران انجام شود اما عده‌ای دیگر باور دارند که قبل از یک سال نقص‌های کوچک و ساده را می‌توان برطرف کرد.

بهترین راه این است که با پزشک حاذقی مشورت کنید و وی پس از معاینه کامل ساختار بینی و بررسی مشکلات آن تصمیم می‌گیرد که جراحی بینی ثانویه جهت رفع مشکلات مفید است و باید انجام شود یا خیر ؟

ویژگی های یک جراح متعهد و حرفه‌ای جهت جراحی بینی ترمیمی تهران

انتخاب یک پزشک متبحر از مهم ترین توصیه های قبل از عمل بینی است که باید جدی گرفت خصوصا کسانی که برای بار دوم قصد جراحی ترمیمی دارند بسیار مهم است چرا که در صورت انتخاب اشتباه فرد زیباجو دوباره دچار مشکل و نقص در بینی می‌شود و احتمال برطرف نشدن مشکلات نیز بوجود می‌آید پس بهترین کار این است که قبل از تصمیم گیری ویژگی بهترین پزشکان برای جراحی بینی ترمیمی تهران را بشناسید.

 • داشتن دانش بالا و متخصص در این زمینه
 • باسابقه و داشتن چندین تجربه موفق در جراحی بینی ترمیمی تهران
 • داشتن وجدان کاری و تعهد نسبت به بیماران
 • صداقت و اهمیت در کار و توجه به بیمار
 • اعلام رضایت و خرسندی زیباجویان
 • دستمزد منصفانه و مناسب
 • داشتن خلاقیت و ظرافت در کار
 • توانایی انجام جراحی اولیه و ثانویه با بهترین کیفیت
 • مشاوره رایگان و مفید قبل از عمل بینی ترمیمی تهران
 • توجه به خواسته و مشکلات زیباجو
رسیک جراحی بینی ترمیمی

آیا عمل بینی ترمیمی ارزان قیمت توسط پزشک کم تجربه خطرناک است؟

بسیاری از زیباجویان بدلیل دلسرد شدن از عمل اولیه و همچنین شرایط اقتصادی حاضر نیستند که برای جراحی ثانویه هزینه زیادی بپردازند و به پزشکان کم تجربه بدلیل دستمزد کمتر راضی می‌شوند.

توجه کنید که این تصمیم ریسک بزرگی است چرا که داشتن سابقه جراحی‌های موفق از مهم‌ترین معیارهای یک پزشک مجرب است و کسانی که یکبار از عمل بینی خود نتیجه رضایت بخش و مطلوبی دریافت نکرده‌اند خیلی بیشتر باید مراقب باشند.

تا بهترین و متعهدترین پزشک جهت عمل بینی ترمیمی تهران را انتخاب نمایند و کم تجربه بودن پزشک عمل بینی ترمیمی موجب می‌شود که بار دیگر نتیجه دلخواه شما بدست نیاید.

اطمینان داشته باشید که جراح باوجدان و دارای اخلاق کاری با وجود اینکه باسابقه و حرفه‌ای باشد از شما پول گزاف و اضافه‌ای نخواهد گرفت پس با دقت و ظرافت و توجه به ویژگی‌های فوق جراح بینی خود را برگزینید.

دکتر حبیب سهرابی

آشنایی با بهترین پزشک جراحی بینی ترمیمی تهران

دکتر حبیب سهرابی دارای مدرک تخصصی جراحی گوش، حلق و بینی می‌باشد وی از سال ۱۳۸۸ کار خود را شروع و تا امروزه خدمات بسیاری را به هموطنان عزیز ارائه کرده است به همین دلیل سابقه ۲۰۰۰۰ جراحی بینی موفق به همراه بیشترین میزان رضایت را دارد.

با مراجعه به سایت ما و مشاهده نظرات درباره دکتر حبیب سهرابی می‌توانید بهترین تصمیم را بگیرید و پس از عمل از چهره جذاب مطابق با سلیقه خودتان لذت ببرید یقین بدانید جراحی ثانویه طوری انجام می‌شود که به هیچ عنوان از عمل بینی اولیه خود ناراحت نخواهید بود و همواره دکتر سهرابی را به اطرافیان مشتاق زیبایی و عمل بینی معرفی خواهید کرد.

مراحل جراحی بینی ترمیمی

روند انجام جراحی بینی ترمیمی تهران

جراحی بینی ترمیمی به منظور از بین بردن مشکلات و پدید آوردن ظاهری مناسب و قابل قبول برای متقاضی صورت می‌گیرد و جراح مجرب پس از مشاهده مشکلات بینی پیوند یا تخلیه غضروف را برای زیباجو در نظر گرفته و برای پیوند از غضروف‌های موجود در گوش یا دنده فرد کمک می‌گیرد.

عمل بینی ترمیمی نیز مانند دیگر جراحی‌های زیبایی بینی با دو روش باز یا بسته قابل انجام است که در ادامه بطور کامل درباره آن توضیح داده می‌شود.

عمل جراحی به روش باز
عمل جراحی بینی به روش بسته

اصلاح بینی با تکنیک جراحی باز

در این روش بیمار در وضعیت بیهوشی عمومی قرار گرفته و جراح با برش سطح پوست بینی آنرا بالا می‌زند تا به ساختمان بینی تسلط کامل پیدا کند و محدودیتی در اعمال تغییرات وجود نداشته باشد.

پس از برش طبق خواسته بیمار و تشخیص پزشک تغییرات مورد نیاز انجام و مشکلات بینی برطرف می‌شود.

بعد از اصلاح فرم بینی بخیه‌های داخلی و بخیه ناحیه زیرین نوک بینی که به آن کلوملا می‌گویند زده شده و گچ روی بینی زیباجو قرار داده می‌شود.

جراحی بینی ترمیمی با روش بسته

در این تکنیک که در گذشته پرکاربرد بوده و اکنون زیاد طرفدار ندارد پزشک بدون ایجاد برش بیرونی ترمیم و از طریق سوراخ‌ها تغییرات را انجام می‌دهد.

همانطور که گفتیم جراحی بینی ترمیمی پیچیده و دشوار است و کار هر جراحی نیست مخصوصا وقتی که قرار است با روش بسته انجام شود چرا که فضای محدودی از ساختار بینی در دسترس پزشک است و موفقیت در این عمل هوشمندی و ظرافت وی را می‌طلبد.

زمان جراحی بسته کوتاه‌تر از روش باز است و همچنین بدلیل اعمال برش‌های داخلی دوران نقاهت کمتری دارد.

جراحی بینی با تکنیک بسته را تنها می‌توان به یک پزشک کاربلد و با سابقه درخشان سپرد جهت آشنایی کامل با خصوصیات چنین پزشک موفقی مقاله بهترین جراح بینی تهران به شما کمک می‌کند.

نتیجه مطلوب بعد از جراحی

چگونه از جراحی بینی ترمیمی تهران بهترین نتیجه را دریافت کنیم؟

زیباجویان ارجمندی که بدلیل اشتباهات خودشان و سهل‌انگاری در انجام مراقبت‌های بعد از عمل و یا بی‌توجهی در انتخاب پزشک باسابقه به نکات لازم و توصیه شده توجه نکردند و تجربه یک عمل زیبایی ناموفق را دارند.

برای اینکه نتیجه مطلوب و دلخواه خود را بدست آورند باید یک پزشک موفق و باتجربه چندین ساله را گزینش و با جستجو در اینترنت و شبکه‌های مختلف اجتماعی از سابقه و کیفیت کار جراح مطمئن شوند.

یک جراح معتبر هیچوقت برای منافعی چون پول، شهرت و راحتی خود جان بیماران را به خطر نمی‌اندازد و هدف اصلی وی رضایت و راحتی زیباجویان است.

همچنین زیباجویان عزیز توجه کنید که پس از عمل بینی ترمیمی نباید انتظارات غیر قابل انجام داشته باشید و همین که اشکالات بینی شما حل گردد امتیاز بزرگی محسوب می‌شود.

درد عمل بینی ترمیمی

درد جراحی بینی ترمیمی از شایعات تا واقعیات

اولین سوالی که ممکن است برای متقاضیان پیش بیاید این است که آیا برطرف کردن نقص‌های بینی درد شدید و زیادی دارد؟

قاعدتا بدلیل استفاده از داروهای بیهوشی استاندارد و قوی عمل بینی ترمیمی دردناک نیست و زمانی که بیمار بیهوش است هیچ دردی احساس نمی‌کند.

 همچنین بدلیل استفاده از داروهای مذکور افراد دارای بیماری‌های خاص مانند بیماری قلبی نمی‌توانند این جراحی را انجام دهند چرا که عمل بینی ترمیمی بدون بیهوشی امکان پذیر نخواهد بود.

پس از عمل بینی عوارضی مانند درد و کبودی بوجود می‌آید و دلیل اصلی عوارض پس از عمل نیز عواملی مانند جابجا کردن غضروف، استخوان و پوست بینی است که با رعایت اقدامات لازم به زودی رفع خواهد شد.

توصیه می‌شود در صورت درد شدید و غیر قابل تحمل برای کاهش آن از آمپول کورتون استفاده نمایید.

زمان مناسب جراحی بینی ترمیمی

بهترین زمان برای جراحی بینی ترمیمی تهران

یکی دیگر از سوالات متداول در بین متقاضیان عمل ترمیمی بینی زمان مناسب برای جراحی و اصلاح عیوب است که به نکاتی بستگی دارد و در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

 • جراحی ترمیمی باید حداقل ۱۲ ماه بعد از عمل بینی صورت بگیرد. این مدت زمان پیشنهادی ماست و در نهایت باتوجه به معاینه به نظر پزشک معالج شما بستگی دارد بدلیل اینکه ممکن است بروز تغییرات اصلی بر روی بافت و پوست بینی تا یکسال نیز طول بکشد.
 • در صورتی که پزشک هنگام معاینه فرد متوجه وجود التهاب، تورم و کبودی های باقی مانده بر ساختار بینی شود باید تا زمان خوب شدن آنها از عمل ترمیمی صرف نظر کند.
 • اگر عارضه بوجود آمده پس از عمل اولیه مانند نامتقارن بودن سوراخ‌ها، ناقص بودن استخوان بینی کوچک و جزئی باشد می‌توان زودتر از یکسال عمل ترمیم را برای متقاضی انجام داد.
نکات مهم قبل از عمل بینی ترمیمی

۱۰ توصیه طلایی قبل از جراحی بینی ترمیمی که باید بدانید

عمل بینی ترمیمی بدلیل حساسیت بالا احتیاج به برنامه‌ریزی و تعیین کارها دارد به همین منظور در ادامه مهم‌ترین نکات قبل از عمل را به زیباجویان ارجمند یادآور می‌شویم.

 1.  انتخاب جراح ماهر
 2.  بدلیل رقیق شدن خون از دو هفته قبل عمل از مصرف آسپرین و پروفن بپرهیزید. الکل و دخانیات نیز باعث تنگ شدن عروق و در نتیجه تاخیر در بهبود زخم‌ها می‌شود از آنها دوری نمایید.
 3.  از مواد پروتئین‌دار مانند گوشت قرمز، تخم مرغ و آجیل حتما استفاده کنید.
 4.  در صورت داشتن بیماری و مشکلات خاص پزشک معالج را مطلع کنید.
 5.  آزمایشات لازم و مهم را که نشان دهنده سلامت و ساختار بینی شماست تهیه کنید و در روز عمل همراه داشته باشید (جهت اطلاع از آزمایش‌های موردنیاز مقاله جراحی بینی طبیعی در تهران را فراموش نکنید.)
 6.  مقدار زیادی آب و مایعات بنوشید.
 7.  یخچال خود را از مایعات ساده مانند سوپ و آبمیوه‌ها پر کرده و همچنین برای سریع‌تر بهبود یافتن کبودی‌ها آب کرفس مصرف کنید.
 8.  اگر سرما خورده‌اید جراحی بینی ترمیمی را به بعد از بهبودی موکول نمایید چون بخاطر درگیرشدن سر و بینی انجام عمل دشوار است.
 9.  سعی کنید داروهای توصیه شده توسط دکتر را به همراه داشته باشید تا پس از عمل مصرف کنید.
 10.  مدت زمان و نحوه رفتن به بیمارستان را چند بار بررسی کنید و همه جوانب را بسنجید تا دیر به عمل نرسید.
راهکار کاهش دوران نقاهت عمل بینی

راهکارهای بهبود سریع قبل از عمل بینی

گفته شد که پس از عمل تا دو الی سه هفته احتمال کبودی و ورم کردن چشم و بینی وجود دارد و پس از آن با مرور زمان بهبود می‌یابد و تنها کارهای کوچکی که زیباجو برای بهبودی سریع باید انجام دهد در ادامه ذکر شده است.

 1.  تنها از داروهای توصیه شده توسط پزشک معالج استفاده نمایید و در صورتی که قصد مصرف دارویی را داشتید با دکتر خود هماهنگ کنید.
 2.  هفته اول بعد از عمل از اضطراب و استرس دوری کنید و رژیم غذایی را کنار بگذارید همچنین ورزش‌های سخت که باعث فشار آمدن به بینی و صورت شما می‌شود را انجام ندهید.
 3.  قدم زدن و پیاده‌روی کوتاه مدت و روزانه باعث افزایش گردش خون و بهبودی سریع‌تر می‌شود.
 4.  روزی دو تا سه بار به مدت ۳۰ دقیقه از کمپرس سرد برای کنترل تورم استفاده نمایید.
 5.  هر هفته به مطب دکتر خود مراجعه کنید تا از روند صحیح بهبودی و عدم وجود مشکل اطمینان حاصل شود.

اگر دوست دارید نتیجه راهکارهای سریع عمل را بدانید پیشنهاد میکنم مقاله  عکس قبل و بعد عمل بینی را مشاهده کنید .

تغذیه قبل و بعد از جراحی بینی ترمیمی

تغذیه مناسب قبل و بعد از جراحی بینی ترمیمی

دوره قبل از عمل بهترین زمان برای شروع دوره سبک زندگی سالم و مصرف غذاهای مغذی و سالم است نیازی نیست که خیلی از مواد غذایی را مصرف کنید تنها کافیست از برخی مواد مصرفی مانند غذاهای ناسالم خودداری نمایید.

مصرف ویتامین و مواد معدنی چند هفته قبل از عمل در بهبود زخم‌ها بسیار تاثیر دارد.

حداقل ده روز قبل عمل ترمیم بینی از استعمال چای سبز بدلیل تاثیر منفی در بیهوشی، بالا رفتن فشار خون و ضربان قلب خودداری نمایید.

همچنین استعمال میوه و سبزیجات در ۲۴ ساعت قبل از عمل بدلیل هضم طولانی توصیه نمی‌شود زیرا مقدار موادغذایی درون بدن هنگام جراحی بسیار مهم است.

پس از برگشت به منزل از خوراکی‌های نرم و بدون مزه خاص مانند سوپ ولرم یا ماست استفاده کنید.

مواد غذایی دارای پروتئین و چربی سالم از قبیل گوشت، حبوبات، محصولات لبنی، آجیل و روغن زیتون را فراموش نکنید.

مصرف آب اناناس قبل و بعد از عمل همواره توصیه میشود چرا که حاوی ماده بروملین است و التهاب، تورم، بافت پوست و گرفتگی بینی را خیلی سریع درمان می‌کند.

ورزش قبل و بعد از جراحی بینی

ورزش قبل و بعد از عمل اصلاحات بینی

بسیاری از کسانی که عمل ثانویه را انجام می‌دهند تمایل دارند هر چه سریع‌تر به کار و فعالیت روزانه بپردازند و نگران آسیب دیدن بینی خود نباشند چرا که ورزش می‌تواند باعث افزایش ضربان قلب و فشارخون شده در نتیجه منجر به خونریزی، کبودی یا تورم شود.

اغلب ۶ هفته طول می‌کشد تا بینی به حالت اولیه خود برگردد و بطور کامل بهبود یابد پس از این دوره مانعی وجود ندارد و شما می‌توانید تمرین‌های ساده و متداول را انجام دهید.

پس از گذشت ۸ هفته به زندگی روزمره خود باز می‌گردید و ورزش‌های ملایم و کم خطر از قبیل شنا، دوچرخه سواری قابل انجام است فقط در برخی ورزش‌ها مثل دویدن و پرش مراقب باشید.

توجه کنید که باید ورزش‌های والیبال، بسکتبال، بیس بال یا دیگر ورزش‌ها که با توپ سروکار دارند تا ۶ ماه دوری نمایید درست است که دوری از ورزش موردعلاقه برایتان سخت است اما لازم است این فداکاری را برای حفظ سلامت و فرم بینی در حق خودتان انجام دهید.

جهت اطلاعات بیشتر خواندن مقاله نکات مهم ورزش بعد از عمل بینی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

نمونه‌های عمل بینی ترمیمی دکتر سهرابی

نمونه جراحی بینی ترمیمی
هزینه جراحی بینی ترمیمی

قیمت جراحی بینی ترمیمی تهران در سال ۱۴۰۱

بدلیل تغییرات ایجاد شده در ساختار بینی ترمیمی و پیچیده بودن آن با توجه به اینکه کار جراح سخت‌تر می‌‎‌‌شود در نتیجه دستمزد وی هم افزایش می‌یابد همچنین قیمت و نحوه کار هر پزشک متفاوت است.

بجز دستمزد پزشک قبل و بعد از جراحی هزینه‌هایی مانند آزمایشات، عکاسی، کلینیک یا بیمارستان، دارو و پمادها وجود دارد که هرکدام با توجه به نوع مشکل بینی در سال ۱۴۰۱ متفاوت می‌باشد.

دستمزد پزشک نیز پس از معاینه کامل و مشاوره رایگان معین می‌شود.

مشاوره برای جراحی بینی ترمیمی

نحوه مشاوره با دکتر سهرابی

شما همراهان عزیز می‌توانید جهت دریافت معاینه حضوری و ارائه خواسته‌های خود و اطلاع از نحوه جراحی توسط دکتر سهرابی در تهران به آدرس برج نگین افریقا، طبقه هفتم، واحد ۷۰۴ مراجعه کنید.

جهت هماهنگی حضور در مطب با شماره ۰۲۱۸۶۰۸۲۱۲۵ در تماس باشید.

بهترین موقعیت برای افرادی که توانایی حضور در کلینیک را ندارند فراهم شده است زیرا شما می‌توانید با ارسال عکس و فیلم از بینی خود به اینستاگرام دکتر سهرابی در مدت کوتاهی مشاوره رایگان دریافت و از نحوه عمل بینی ترمیمی و هزینه آن اطلاع پیدا کنید.

امیدواریم مقاله فوق برای شما سودمند بوده و در امر جراحی بینی ترمیمی تهران کمک‌کننده شما هموطنان عزیز باشد.

مطمئن باشید با رعایت و عمل به نکات توصیه شده بهترین جراحی در انتظار شما خواهد بود.

شما لایق بهترین‌ها هستید و هدف ما ارائه بهترین خدمات به زیباجویان ارجمند است.

اشتراک گذاری :

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

فرم با موفقیت ارسال شد