loading

تکنیک های جدید دکتر سهرابی در جراحی زیبایی بینی

افتخار میکنیم طی سال ها تجربه و عمل های مختلف زیبایی بینی توانسته ایم روش های مختلفی برای افزایش رضایت بیماران در نظر بگیریم. از مهمترین این اعمال میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

1. پس از 24 ساعت از جراحی بینی ،فرد میتواند با چسب و آتل روی بینی خود مثل حالت عادی به طور کامل استحمام کند. فقط کافیست آتل و چسب روی بینی دستکاری نشود و پس از استحمام رطوبت روی آتل و چسب را با باد سشوار خشک نماید.

2. تامپون ها نوعی بانداژ و پنبه میباشند که برای جلوگیری از خونریزی در داخل بینی بیمار قرار داده میشوند. تحمل این تامپون ها برای بیمار بسیار سخت بود و خارج کردن آن بسیار دردناک و عذاب آور بود. خوشبختانه با تکنیک های جدید دکتر سهرابی دیگر نیازی به گذاشتن تامپون در داخل بینی نخواهید داشت. بنابراین بعد از ترخیص از بیمارستان هیچگونه تامپون و یا فتیله ای وجود ندارد و فرد برای تنفس از بینی مشکلی ندارد.

3. زیبایی بینی با حداقل محدود شدن فعالیت ها پس از عمل از دیگر تکنیک های دکتر حبیب سهرابی میباشد. درنتیجه دیگر نگران زمانی که ممکن است با عمل زیبایی بینی از دست دهید نباشید. پس از 24 ساعت از جراحی بینی ،فرد میتواند به هر سمتی بخوابد و کارهای سبک روزمره را انجام دهد.

سایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *