جراحی بینی استخوانی در تهران

جراحی بینی استخوانی در تهران

افزایش اعتماد به نفس در کنار مسائل دیگر از جمله موارد اصلی تمایل افراد به انجام جراحی زیبایی بینی می‌باشد. مواجه شدن با شکل جدید بینی و تغییر چهره فرد در بالا بردن اعتماد به نفس بسیار موثر است.

دکتر حبیب سهرابی بهترین جراح بینی در تهران قبل از عمل با آنالیز دقیق بینی و نشان دادن تغییرات چهره با نرم افزارهای پیشرفته، زیباجو را از نتیجه عمل و تغییرات آگاه می‌سازد. 

فهرست مطالب
بینی گوشتی(بهترین جراح بینی استخوانی)

انواع بینی

به طور کلی بینی افراد با سه لایه به دو دسته استخوانی و گوشتی تقسیم بندی می‌شود. تفاوت عمده این دو مدل بینی در نوع بافت و استحکام غضروف آن‌ها می‌باشد.

طبق بررسی‌های انجام شده جراحی بینی استخوانی در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار شده است.

بهترین جراح بینی استخوانی(علل گرایش افراد به عمل بینی)

علل گرایش افراد به انجام عمل زیبایی بینی

افزایش اعتماد به نفس در کنار مسائل دیگر از جمله موارد اصلی تمایل افراد به انجام جراحی زیبایی بینی می‌باشد. مواجه شدن با شکل جدید بینی و تغییر چهره فرد در بالا بردن اعتماد به نفس بسیار موثر است.

دکتر حبیب سهرابی بهترین جراح بینی در تهران قبل از عمل با آنالیز دقیق بینی و نشان دادن تغییرات چهره با نرم افزارهای پیشرفته، زیباجو را از نتیجه عمل و تغییرات آگاه می‌سازد. 

لازم به ذکر است علاوه بر تبحر جراح و انتظارات بیمار، مراقبت‌های بعد از عمل کمک شایانی به زیبایی فرم بینی و ماندگاری آن می‌کند.

علل گرایش به انجام عمل بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی علاوه بر رفع عیوب ظاهری بینی از جمله از بین بردن قوز روی بینی، صاف کردن تیغه بینی و پولیپ که این ایرادات یا ارثی بوده و یا در اثر ضربه نمایان شده است، به برطرف کردن مشکلات سیستم تنفسی فرد نیز کمک می‌کند.

 

مشخصات بینی استخوانی

از مشخصات بینی استخوانی می‌توان به قوز روی بینی، انحراف بینی و غضروف محکم با پوست نازک اشاره کرد. عمل بینی استخوانی به مراتب نسبت به بینی گوشتی پیچیدگی بیشتری دارد. در ادامه تجربیات زیباجویان در خصوص عمل بینی استخوانی را شاهد می‌باشیم.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران(مشخصات بینی استخوانی)

نکات مهمی که باید قبل از عمل بدانید

۱- سن جراحی بینی استخوانی چقدر است ؟

مناسب ترین سن به منظور رینوپلاستی یا عمل زیبایی بینی معمولا بعد از سن بلوغ و رشد می‌باشد. زمانی که ساختار صورت فرد تثبیت می‌شود. این رشد معمولا در آقایان تا ۱۸ سالگی و در خانم‌ها تا ۱۵ سالگی ادامه دارد.

بنابراین اگر در سن کمتری  قرار دارید توصیه ما انتظار است. اگر بخواهیم یک بازه مناسب برای سن عمل بینی استخوانی در نظر بگیریم بین ۲۰ تا ۵۰ سالگی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم مقاله سن مناسب جراحی بینی که به جزئیات بیشتر تمرکز کرده را مطالعه کنید.

ساختار بینی

۲- ساختار بینی استخوانی چگونه است؟

شناخت ساختار بینی باعث می‌شود تا از مدل جراحی خود آگاهی پیدا کنید. این ساختار عبارتند از :

 • ریشه
 • استخوان بینی
 • غضروف فوقانی بینی
 • غضروف پایین بینی
 • نوک بینی
 • غضروف (آلا)
 • پره‌ها
 • قسمت کلوملا (ناحیه بین سوراخ‌های بینی)
 • سوراخ بینی

معمولا در جراحی بینی استخوانی قسمت استخوان بینی و غضروف جانبی فوقانی بینی بیشتر از بقیه موارد اصلاح می‌شود.

جراحی بینی استخوانی(کاندیدا)

۳- آیا شما کاندید عمل بینی استخوانی هستید؟

معمولا این نوع بینی دارای قوز، پوست نازک و از غضروف مستحکمی برخوردار است.

اگر قسمت استخوان و غضروف جانبی بینی شما دارای قوز بوده و بزرگ است، پس خود را یکی از کاندیدای عمل بینی بدانید.

این استخوان یا به صورت ارثی بزرگ است و یا با توجه به حادثه‌ای ایجاد می‌شود.

۴- روش‌های انجام جراحی زیبایی بینی استخوانی

جراحی بینی بسته: در این روش تمامی برش‌ها از درون ایجاد می‌شود، همچنین دید جراح در این نوع عمل کمتر می‌باشد.

جراحی بینی باز: در این روش برش‌هایی در بین دو سوراخ (کلوملا) و لبه داخلی پره‌ها ایجاد شده و پوست بینی به بالا کشیده می‎‌شود.

در این روش تمام ساختمان بینی قابل رویت است و تمرکز جراح بیشتر می‌باشد.

جراحی بینی با لیزر: لیزر برای برش پوست استفاده شده و سپس جراحی بسته یا باز انجام می‌گیرد.

درد جراحی بینی استخوانی

۵- درد عمل بینی استخوانی و مدت زمان بهبودی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا در جراحی زیبایی بینی می‌تواند دوران نقاهت را کاهش دهد. جراحی زیبایی بینی با بیهوشی همراه است. در نتیجه شما حین عمل هیچ دردی را تجربه نمی‌کنید.

در مقایسه با بینی گوشتی باید بدانید که درد عمل بینی استخوانی به دلیل سوهان کشیدن و برش استخوان بیشتر از عمل بینی گوشتی است و تورم و کبودی نیز احتمال بیشتری دارد

دوران نقاهت بعد از جراحی معمولا بین ۵ تا ۱۰ روز می‌باشد و احتمالا در روز اول به دلیل بسته بودن بینی دچار اذیت شوید. ولی به صورت کلی دوران نقاهت بستگی به حرفه‌ای بودن جراح شما دارد.

دکتر حبیب سهرابی با بیش از ۲۰۰۰۰ جراحی موفق همواره کوشیده است تا با استفاده از آخرین متدهای تکنولوژی روز دنیا، دوران نقاهت را کاهش دهد.

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

۶- انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

چهره یا صورت جزو مهمی از زیبایی هر شخص می‌باشد. در نتیجه در انتخاب یک جراح حرفه‌ای باید تمام دقت خود را داشته باشید.

برخی از دلایل انتخاب دکتر حبیب سهرابی :

 1. حرفه‌ای بودن جراح
 2. تجربه و تعداد عمل‌های موفق
 3. میزان رضایتمندی بیماران
 4.  انتخاب مدل نهایی بینی
 5. توجه به نمونه کارها

۷- مدل‌های محبوب بعد از عمل

مدل محبوب در بین بانوان بینی فانتزی و عروسکی می‌باشد، همچنین عمل از بینی طبیعی در بین آقایان بیشتر استقبال می‌شود.

قبلا مقاله‌ای درباره نمونه‌های بینی طبیعی نوشته ایم که می‌توانید در فرصتی مناسب به آن مراجعه کرده و نمونه جراحی‌های طبیعی بینی را مشاهده کنید.

حتما بخوانید : عمل بینی عروسکی دخترانه 

عوامل تاثیر گذار روی هزینه جراحی بینی استخوانی

۸- هزینه‌های عمل بینی استخوانی

این هزینه‌ها به صورت کلی عبارتند از :
 • آزمایشات قبل از عمل بینی
 • هزینه عکاسی عمل بینی
 • دستمزد جراح
 • هزینه بیهوشی
 • هزینه اتاق عمل و تجهیزات
 
هزینه عمل بینی به عوامل دیگری همچون انتخاب نوع بینی بعد از عمل، انحراف بینی، پولیپ بینی و مشکلات تنفسی بستگی دارد.
 
نکته: عمده هزینه عمل بینی استخوانی مربوط به جراح می‌باشد. هر چه تخصص و تجربه پزشک بیشتر باشد هزینه بیشتری دریافت می‌کند.
 
باید بدانید که بینی بخش مهمی از صورت شماست و جراحی غیر اصولی ممکن است پیامدهای سنگینی را تا آخر عمر به همراه داشته باشد. به همین دلیل در انتخاب جراحی که هزینه کمتری دریافت می کند، بیشتر احتیاط کنید.
 
در صورتی که می‌خواهید صفر تا صد هزینه‌های جراحی بینی در تهران را بدانید مقاله هزینه عمل بینی استخوانی را مطالعه کنید.

بهترین کاندید ها برای عمل بینی استخوانی

 1. افراد دارای شکستگی بینی
 2. افراد دارای انحراف بینی
 3. بینی‌های قوز دار
 4. افراد دارای مشکلات تنفسی
 5. افراد دارای سلامت جسمی و روحی
 6. افراد بالای ۱۸ سال

ویژگی خوب بینی‌های استخوانی 

یکی از بهترین ویژگی بینی استخوانی که آن‌ها را برای عمل دماغ مناسب کرده است: غضروف‌های قوی، استخوان‌های مناسب و پوست‌های عالی است. 

در نتیجه جراحی بینی استخوانی روی اکثر این بینی‌ها تاثیر مثبتی دارد. البته این نکته را نیز بدانید که شکل این بینی‌ها نیز کمتر از بینی‌های گوشتی برگشت دارد.

این نوع بینی‌ها مناسب ترین کیس برای برای جراحی بینی استخوانی طبیعی هستند. این نوع اکثرا مد نظر آقایان است. در جراحی بینی استخوانی طبیعی تنها تغییراتی که صورت می‌گیرد اصلاحات بینی سابق است.

اگر نیاز به اصلاح تیغه بینی از نمای نیم رخ باشد، مشکل تنفسی خاصی وجود داشته باشد و نیاز به تنظیم زاویه بین بینی و لب باشد. قوس ایجاد شده در جراحی بینی استخوانی طبیعی معمولی و کاملا طبیعی است.

جراحی بینی استخوانی(بهترین مدل)

بهترین مدل بینی استخوانی 

در مورد بهترین مدل بینی استخوانی نمی‌توان هرگز نظری قطعی داد!

این مورد به شماری از عوامل و شرایط بستگی دارد: عواملی مانند جنس پوست، نوع بینی، نوع صورت و اندازه آن و میمیک کلی چهره، اصلی ترین مواردی هستند که حتی بهترین جراح بینی در تهران نیز نمی‌تواند تمامی این شرایط را در کنترل داشته باشد.

بنابراین زیباجو با آگاهی کامل از شرایط، عمل بینی را انجام می‌دهد. اصل پروسه مشاوره نیز برای هموار سازی این شرایط است.

سعی کنید اگر بینی استخوانی دارید انتظار شما از جراحی بینی استخوانی معقول و با در نظر گرفتن تمام عوامل باشد.

 

 

مقاله ترندهای مدل عمل بینی شما را با جدیدترین مدل‌های عمل بینی آشنا می‌کند.

تجربه جراحی بینی استخوانی

ویژگی‌های یک عمل موفق بینی استخوانی

 1. بینی بدون قوس روی پل بینی
 2. سوراخ‌های بینی متقارن
 3. نوک بینی متعادل
 4. عدم مشکلات تنفسی
 5. از دست ندادن حس بویایی
 6. هماهنگی بیشتر بینی با اجزای صورت
بهترین جراح بینی استخوانی(میزان برگشت پذیر عمل بینی استخوانی)

 

میزان برگشت پذیری عمل بینی استخوانی

جراحی بینی استخوانی به هیچ وجه برگشت پذیر نبوده و بینی فرد به شکل اولیه برنمی‌گردد. اگر چنین مسئله ای اتفاق بیفتد قطعا قصور پزشکی و ناوارد بودن جراح در آن دخیل بوده است.

مراقبت‌های بعد از جراحی بینی استخوانی مانند چسب زدن اصولی، بالا نگه داشتن سر و عدم انجام فعالیت‌های سنگین همگی در نتیجه عمل تاثیرگذار بوده ولی انجام ندادن هر یک از موارد فوق به هیچ عنوان سبب برگشت نمی‌شود.

 

آیا جراحی بینی استخوانی با لیزر امکان پذیر است؟

افرادی که به دنبال جراحی بینی استخوانی بدون عمل یا از راه لیزر و سرپایی هستند باید بدانند که این نوع عمل دماغ استخوانی بدون برش و تغییرات استئوتومی امکان ندارد. بنابراین هرگونه تبلیغ این عمل بدون برش خلاف واقعیت است.

تمامی عمل‌های بینی استخوانی تهران باید تحت نظر بهترین جراح بینی در تهران انجام شود. فردی که متخصص بوده و با سابقه طولانی موارد موفقی از عمل بینی استخوانی دارد. با ما همراه باشید تا جزئی ترین نکات درباره جراحی بینی استخوانی را در این مقاله عنوان کنیم.

سوالی که بسیار مطرح می شود خصوصا برای افرادی که بسیار نسبت به جراحی بینی استخوانی ترس دارند. در پاسخ به این سوال باید گفت اگر چه عمل بینی استخوانی به صورت‌های غیر تهاجمی تر نیز انجام می‌شود، اما برای برداشتن قوز چاره ای جز برش نیست! این یعنی علم استفاده از لیزر علیرغم پیشرفت فراوان قادر به برش از روی پوست نیست!

انحراف بینی(بهترین جراح بینی استخوانی)

انحراف بینی چیست؟

انحراف بینی شایع ترین مشکل بینی استخوانی می‌باشد. بیشترین علت آن وراثت بوده که در دوران بلوغ به اوج خود می‌رسد. در مواقعی نیز شکستگی بینی در اثر مشت، تصادف و یا پرت شدن سبب انحراف بینی می‌شود.

زمانی که تیغه استخوانی بینی به شکل مستقیم و صاف در وسط بینی قرار نگرفته باشد و به یک سمت منحرف شده باشد انحراف بینی گفته می‌شود. به عملی که در آن انحراف بینی و گرفتگی بینی برطرف می‌شود اصطلاحا سپتوپلاستی گفته می‌شود.
 
اگر فردی دارای انحراف بینی بوده ولی شکل ظاهری بینی چندان بد نباشد و فرد در نفس کشیدن مشکل نداشته باشد نیاز به عمل جراحی ندار. مگر آنکه بخواهد عمل زیبایی انجام دهد.

جراحی بینی استخوانی پهن

بینی استخوانی پهن به بینی گفته می‎‌‌شود که بالای بینی باریک بوده و به اصطلاح استخوانی است اما نوک بینی پهن با پره‌های بزرگ است. به طبع غضروف بینی استخوانی پهن از استحکام کمی برخوردار است. جراحی بینی استخوانی پهن مانند جراحی بینی استخوانی بوده با این تفاوت که برای تقویت غضروف نوک بینی ناچارا باید از پیوند غضروف استفاده کرد.

 

جراحی بینی استخوانی موفق تر است یا گوشتی؟

به طور حتم بینی استخوانی به دلیل پوست نازک و غضروف محکم تر راحت تر عمل شده و دوران نقاهت کوتاه تری نیز دارد. همچنین نتیجه عمل بینی استخوانی به مراتب رضایت بخش تر از گوشتی بوده و عموما نیاز به پیوند غضروف پیدا نمی‌کند.

بهترین جراح بینی استخوانی چه اصلاحاتی روی بینی انجام میدهد؟

اصلاحاتی که بهترین جراح بینی استخوانی در بینی ایجاد می‌کند؟

 1. اصلاح مشکلات نفس کشیدن از بینی
 2. کوچک کردن بینی
 3. بزرگ کردن بینی با متدهای جدید
 4. کوچک کردن پره‌های بینی
 5. متقارن سازی سوراخ‌های بینی
 6. رفع انحراف بینی
 7. درمان شکستگی بینی با جراحی
 8. برطرف کردن قوز روی بینی
 9. تناسب بینی با سایر اجزای صورت

لازم به ذکر است به خاطر تفاوت ظاهر و فرم بینی آقایان در مقایسه با بانوان، جراحی بینی استخوانی در مردان و بانوان کمی متفاوت می‌باشد.

جراحی بینی استخوانی

۵ روش از بین بردن ترس عمل بینی استخوانی

 1. تحقیق کامل از پزشک مربوطه و دیدن نمونه کارهای جراح
 2. دوش گرفتن و مدیتیشن شب قبل از جراحی
 3. گرفتن مشاوره با جراح در خصوص اضطراب قبل از عمل و کسب اطلاع از روند جراحی
 4. آگاهی داشتن از نوع عمل و دوران نقاهت
 5. همراه کردن دوست یا شخصی که با آن راحت هستید در بیمارستان

چطور نتیجه عمل بهتری داشته باشم؟

انتخاب جراح حرفه ای، شناخت آناتومی بینی، مقایسه نکردن خود با دیگران و مشاهده عکس‌های زیباجویان، شما را به  سمت جراحی موفقیت آمیز سوق می‌دهد.

بهترین جراح بینی استخوانی در ایران

بهترین جراح بینی استخوانی در ایران

دکتر حبیب سهرابی پیش از اقدام به عمل زیبایی، با دادن مشاوره تخصصی به زیباجو، انتظارات بیمار را جویا شده و به صورت کاملا روشن در خصوص جراحی بینی استخوانی شما را راهنمایی می‌کند.

در این راستا دکتر سهرابی پس از اتمام مشاوره، شروع به گرفتن عکس بینی شما از زوایای مختلف کرده، سپس با تایید مراجعه کننده در خصوص نوع عمل و توافقات مربوطه وقت جراحی تعیین می‌شود.

همچنین این جراح حرفه ای توصیه‌های مهم قبل از عمل بینی را به طور کامل برای شما شرح می‌دهد.

پس از جراحی بینی استخوانی باید مرتبا به مطب ایشان مراجعه کرده تا بینی شما مورد ارزیابی قرار گیرد.

توصیه می‌شود نکات مراقبتی گفته شده توسط دکتر سهرابی را رعایت کرده تا ضمن تسریع روند بهبودی، نتیجه ایده آل حاصل گردد.

اگر شما هم تا کنون جراح مناسب پیدا نکرده اید پیشنهاد می‌کنم حتما با مطب دکتر سهرابی تماس گرفته تا بتوانید جهت مشاوره حضوری مراجعه نمایید.

بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

یکی از دلایل اصلی افراد دارای دماغ استخوانی از بین بردن قوز بینی است. هدف بیش از ۷۰ درصد افراد دارای بینی استخوانی از بین بردن قوز بینی است. 

زمانی که قوز بینی از روی پل بینی برداشته می‌شود گویا دو قطعه بینی جدا شده و باید به هم متصل شوند. در بسیاری از موارد افراد به دلیل حساسیتی که در برداشتن قوز بینی و بهم ریختن چهره بعد از آن وجود دارد به دنبال بهترین جراح بینی در تهران می‌گردند.

انتخاب بهترین جراح بینی فرد را مطمئن و احتمالا نتیجه عمل را نیز رضایت بخش می‌کند.

از مزایای جراحی بینی استخوانی از بین بردن قوز، تنفس بهتر، اصلاح انحراف تیغه بینی و رفع پولیپ بینی است.

در صورتی که جراحی بینی استخوانی نزد بهترین جراح بینی انجام نشود اتصال دو قسمت استخوانی به درستی انجام نمی‌شود. در نتیجه علاوه بر اصلاح نشدن مشکلات مد نظر ممکن است ظاهر زیباجو نیز دستخوش تغییرات منفی گردد.

از بزرگترین معیارهای پیدا کردن بهترین جراح بینی استخوانی در تهران، مقایسه و قضاوت درباره نمونه کارهای پزشک است. نظرات و ویدئوهای زیباجویان از پروسه عمل و میزان رضایت از نتیجه جراحی بینی استخوانی نیز معیار مهمی برای تصمیم گیری در انتخاب جراح است.

در حال حاضر دکتر حبیب سهرابی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران با بیش از ۲۰۰۰۰ عمل جراحی بینی موفق و رضایت زیباجو است.

تجربه عمل بینی استخوانی _ طبیعی

بینی من استخوانی بود و کمی انحراف داشت.

دوست داشتم بینی ام عمل شده ولی کاملا طبیعی به نظر برسد. توی سایت‌های پزشکی دنبال جراحی که تجربه بالایی داشته و بیشتر بیماران از کارش رضایت داشته باشند بودم.

دکتر حبیب سهرابی نامی بود که به عنوان بهترین و خوش اخلاق ترین جراح بینی در این سایت‌ها یاد می‌شد. سریع خودکار برداشتم و شماره را یادداشت کردم.

نوبت مشاوره ام که شد استرس شدیدی داشتم. اما دکتر سهرابی به من آرامش دادند.

حدود ۱۸ ماهه که از عمل بینی من می‌گذرد. آشنایی با دکتر سهرابی برای من بسیار با ارزش بود. بقیه دکترها سر سری معاینه کرده و وقت کافی برای هر بیمار نمی‌گذاشتند.

تغییر فرم بینی تاثیر زیادی در زیبایی چهره ام داشت و کاملا اعتماد به نفسم پس از عمل بینی بالا رفت.

بی شک ایشون یکی از خوش اخلاق ترین و صبور ترین پزشکان زیبایی هستند. پس از جراحی کمی ورم و کبودی جزئی داشتم که بعد از چند روز کبودی‌ها کاملا محو شد.

ورم بینی ام هم در عرض حدود ۱ ماه و نیم کاملا از بین رفت و شکل نهایی بینی نمایان شد. من به عنوان یک زیباجو رضایت کامل از نحوه عمل و نوع بینی عمل شده ام دارم. همچنین از پرسنل بیمارستان و اتاق عمل تشکر می‌کنم.

 

برای مشاهده تجربه عمل بینی استخوانی و دیدن نظرات زیباجویان این مقاله را به دقت مطالعه کرده سپس اقدام به جراحی بینی استخوانی کنید.

توصیه‌های زیباجو _ عمل بینی استخوانی طبیعی

 1. بالا نگه داشتن سر هنگام استراحت
 2. استفاده از کمپرس سرد برای جلوگیری از کبودی
 3. اصلاح تنفس با استفاده از عمل انحراف بینی
 4. آشپزی کردن و کارهای خانه داری را دو هفته تعطیل کنید.
 5. آگاهی کامل از روند عمل بینی

تجربه عمل بینی استخوانی – فانتزی

همیشه دوس داشتم بینی ام بیش از اندازه کوچک و سربالا بوده و سوراخ‌های بینی ام کوچک باشد.

ریسک عمل بینی فانتزی بسیار بالا هست. بنابراین حدود یکسال در مورد پزشکان شهرم تحقیق کردم تا بتونم تصمیم درستی بگیرم.

از طریق یکی از دوستانم با پیج دکتر حبیب سهرابی آشنا شدم. به نظر خیلی خوب کارشون را انجام می‌دادند ولی به دلیل وسواس بیش از حدم تصمیم گرفتم برای مشاوره وقت بگیرم.

دو هفته ای طول کشید تا نوبتم شد. پس از معاینه و گرفتن عکس از بینی ام به من اطمینان دادند آرزوی چندین ساله ام برآورده خواهد شد. استرس زیادی داشتم چون شنیده بودم عمل بینی عروسکی ریسک بالایی دارد. 

چند باری تصمیم گرفتم نوبت عمل را به تعویق بیندازم. در نهایت به پزشکم اعتماد کردم و نتیجه اعتمادم را به خوبی گرفتم. بینی ام کاملا عروسکی و سربالا بدون هیچ عارضه ای عمل شد.

الان حدود ۳ ماه از عمل بینی ام می‌گذرد. هیچ جای بخیه و ردی اطراف بینی ام مشاهده نمی‌شود. کاملا راضی هستم.

توصیه‌های زیباجو – عمل بینی استخوانی فانتزی یا عروسکی

 1. دقت در انتخاب پزشک حرفه ای
 2. مشاوره حضوری با پزشک مورد نظر
 3. مشاهده نمونه کارهای جراح بخصوص عمل بینی فانتزی
 4. صحبت با زیباجویانی که بینی شان پیش دکتر مد نظر شما عمل شده است.
 5. آگاهی کامل از عوارض احتمالی عمل بینی عروسکی

 

نمونه جراحی بینی استخوانی توسط دکتر سهرابی

چطور بهترین جراح بینی استخوانی را در تهران پیدا کنم؟

 1. پرس و جو از آشنایان
 2. جستجو در اینترنت
 3. دیدن نمونه کارهای جراح
 4. خواندن نظرات زیباجویان
 5. گرفتن مشاوره حضوری از پزشک
 6. صحبت با بیماران حاضر در مطب
 7. تحقیق در مورد سوابق پزشکی و علمی جراح
 8. مشاهده وبسایت تخصصی جراح

خواندن مقاله روش های تشخیص بهترین جراح بینی در  این قسمت به شما توصیه می‌شود.

گالری جراحی بینی استخوانی دکتر سهرابی

عکس قبل و بعد عمل بینی استخوانی(عمل بینی طبیعی مردانه)
جراحی بینی استخوانی
جراحی بینی استخوانی
جراحی بینی استخوانی

عکس قبل و بعد عمل بینی استخوانی طبیعی

جراحی بینی استخوانی طبیعی
عکس قبل و بعد عمل بینی طبیعی زنانه
جراحی بینی استخوانی طبیعی
جراحی بینی استخوانی طبیعی

عمل بینی استخوانی زنانه

جراحی بینی استخوانی زنانه
جراحی بینی استخوانی زنانه
عکس قبل و بعد عمل بینی طبیعی(بینی عمل شده زنانه)
جراحی بینی استخوانی زنانه

متدهای جراحی بینی استخوانی زنانه را در این مقاله بخوانید.

نمونه های عمل بینی استخوانی مردانه

 
جراحی بینی استخوانی مردانه
جراحی بینی استخوانی مردانه
انواع مدل‌های بینی دخترانه(دکتر سهرابی)
عکس قبل و بعد عمل بینی گوشتی(عمل بینی طبیعی مردانه)

عمل بینی استخوانی فانتزی

جراحی بینی استخوانی
عکس قبل و بعد عمل بینی نیمه فانتزی
عمل بینی عروسکی دخترانه
مراحل جراحی بینی استخوانی

مراحل جراحی بینی استخوانی در تهران

۱- جلسه مشاوره قبل از عمل

بعد از انتخاب جراح خوب اولین مرحله همان مشاوره است. در این جلسه نوع بینی مورد پسند بیمار انتخاب می‌شود. همچنین توصیه‌های قبل عمل توسط بهترین جراح بینی استخوانی باید به طور دقیق رعایت شوند. برخی از این توصیه‌ها عبارتند از:
 • ذکر سوابق بیماری‌ها و حساسیت‌های دارویی
 • منع مصرف داروهای مسکن دو هفته قبل از عمل
 • استعمال دخانیات دو هفته قبل از عمل ممنوع است
 • از خوردن غذاهایی سنگین ۶ تا ۸ ساعت قبل از عمل بپرهیزید.
 • دو هفته قبل از عمل از مصرف الکل خودداری کنند.
 • ذکر غذاهای مجاز و غیر مجاز قبل از عمل
 • قبل از عمل بینی حتما استحمام کنید
 • قبل از جراحی بینی استخوانی حتما تمامی مدارک مورد نیاز خود را آماده کنید. آزمایش خون را که باید از قبل آماده کنید نیز در دست داشته باشید. اگر جراح برای شما تست خاصی را تجویز کرده بود نیز مدارک آن را آماده کنید.
 • حدود یک الی دو ساعت قبل از شروع پروسه جراحی بینی استخوانی در محل حاضر باشید. حضور همراه الزامی است و باید یک همراه داشته باشید.
آزمایشات قبل از جراحی بینی گوشتی

۲- آزمایشات قبل از عمل بینی استخوانی در تهران

 1. آزمایش خون برای مشخص شدن برخی از موارد که عبارتند از: هپاتیت نوع B، هپاتیت نوع C، قند خون، مشکل انعقادی خون 
 2. آزمایش بارداری برای بانوان
 3. در برخی مواقع آزمایش ادرار به منظور تشخیص بهتر عفونت‌ در بدن
 4. رادیولوژی قفسه سینه که بیشتر برای افراد سیگاری یا افراد دارای مشکل تنفسی تجویز می‌شود.
 5. تست نوار قلب که معمولا برای بیماران بالای ۴۰ سال انجام می‌گیرد.
توجه: تجویز این آزمایشات به تشخیص پزشک بستگی دارد و با توجه به شرایط بیمار ممکن است برخی از آن‌ها مورد استفاده قرار بگیرند.
توصیه مهم دکتر سهرابی این است که این آزمایشات را به تاخیر نیندازید و به روزهای آخر موکول نکنید. به عنوان مثال اگر مشخص شود که شما کم خون هستید، زمان لازم برای جبران این کم خونی را داشته باشید.

۳- عکس برداری و سی تی اسکن

سی تی اسکن به منظور مشاهده غضروف‌های داخلی و با صلاحدید پزشک تجویز می‌گردد. این تصاویر بیشتر برای بینی‌های دارای انحراف استفاده می‌شود. تصویر برداری از شکل ظاهری بینی از زوایای مختلف با لبخند و بدون لبخند گرفته می‌شود.

انتخاب بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

۴- اتاق عمل و جراحی بینی استخوانی

بعد از ورود به اتاق عمل جراح با توجه به حساسیت‌های گفته شده از داروی بیهوشی مناسب استفاده می‌کند. ماسک اکسیژن به منظور تنفس بهتر اضافه می‌شود.

سپس پزشک یکی از روش‌های جراحی باز یا بسته را انتخاب کرده و شکل ظاهری غضروف را اصلاح می‌کند. فرم نهایی بینی با توجه به انتخاب متقاضی انجام خواهد شد.

بعد از آن پزشک با بخیه زدن ظریف کار را تمام کرده و بینی را فیکس می‌کند. پس از اتمام عمل بیمار به اتاق ریکاوری منتقل می‌شود. معمولا جراحی بینی استخوانی توسط دکتر حبیب سهرابی بین ۱ تا ۲ ساعت زمان می‌برد.

توصیه های مهم بعد از جراحی بینی(خارش بینی بعد از عمل)

۵- توصیه‌های بعد از عمل

 • داروهای تجویزی پزشک را به صورت مرتب مصرف کنید.
 • معاینه دوره ای و تعویض چسب را به صورت مرتب و طبق زمانبندی پزشک انجام دهید.
 • به منظور کاهش کبودی‌های دور چشم و بینی می‌توانید از کمپرس یخ استفاده کنید.
 • دو یا سه روز باید رو به آسمان بخوابید.
 • محکم جویدن ممنوع است، به همین منظور توصیه می‌شود از غذاهای نرم استفاده کنید.
 • به منظور جلوگیری از یبوست از غذاهای فیبردار استفاده کنید.
 • از خندیدن جلوگیری کرده و در صورت عطسه دهان خود را باز نگه دارید.
 • از مواد غذایی حساسیت زا استفاده نکنید.
 • ورزش کردن و استخر را بعد از مجوز پزشک انجام دهید.

نظرات بیماران بعد از عمل بینی استخوانی

 
بهترین جراح بینی استخوانی در تهران(دکتر سهرابی)

دکتر حبیب سهرابی را بشناسید

دکتر سهرابی با شماره نظام پزشکی ۶۳۳۳۶ یکی از نام آشناترین پزشکان حال حاضر در خصوص انواع عمل‌های بینی با بیش از ۲۰ هزار عمل بینی موفق می‌باشد. این پزشک حاذق دارای برد تخصصی در ایران بوده و عضو انجمن راینولوژی در ایران می‌باشد.

خدمات دکتر سهرابی:

 • انجام عمل ترمیمی بینی
 • رفع انحراف بینی
 •  جراحی انواع بینی‌های گوشتی و استخوانی
 • درمان شکستگی بینی
 • جراحی بینی به دو روش باز و بسته
 • برداشتن پولیپ بینی
 • عمل‌های موفقیت آمیز بینی فانتزی بدون عوارض
 • زیباسازی لاله گوش
 • متقارن سازی پره‌های بینی
 • جراحی بینی مردانه و زنانه به بهترین شکل

به جرات می‌توان گفت بهترین جراح بینی استخوانی در تهران دکتر حبیب سهرابی با بیش از ۲۰ هزار جراحی موفق و داشتن نمونه کارهای قوی می‌باشد.

وجه تمایز دکتر سهرابی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

وجه تمایز دکتر حبیب سهرابی بهترین جراح بینی استخوانی در تهران

 • دارای برد تخصصی در ایران
 • عضو انجمن راینولوژی ایران
 • عضو انجمن جراحان گوش، حلق، بینی، سر و گردن در ایران
 • داشتن نمونه کارهای قوی
 • رضایت حداکثری زیباجویان
 • انجام بیش از ۲۰ هزار جراحی موفق
 • تجربه زیاد
 • متبحر در انواع جراحی بینی فانتزی، نیمه فانتزی و طبیعی
 • داشتن صبر و گذاشتن وقت کافی برای هر بیمار
 • توجه به انتظارات بیمار 
 • حسن خلق و خوش رفتاری
 • دارای دستیاران حرفه ای و کاربلد

جمع بندی

این تمام مراحلی بود که باید برای انجام یک جراحی بینی استخوانی انجام دهید تا رضایت کامل حاصل شود.

یکی از نکاتی که لازم می‌دونم تاکید کنم تجربه دکتر سهرابی در پیشرو بودن جراحی بینی استخوانی در تهران است. لازم به ذکر است در صورت اینکه جواب سوال خود را نگرفته اید می‌توانید در انتهای همین مطلب مستقیم از دکتر حبیب سهرابی جویا شوید.

تلفن مطب:

سوالات رایج

چسب‌ها در قطعات ۱.۵ سانتی به شکل زیر انجام می‌شود:

 1. سه عدد روی بینی که هر چسب ۵۰ درصد چسب قبلی را بپوشاند.
 2. دو عدد نوک بینی به سمت بالا
 3. مجدد سه عدد روی بینی

با توجه به نوع جراحی بینی استخوانی توصیه می‌شود بین یک ماه الی دو ماه پس از عمل به چسب زدن ادامه دهید. مزایای چسب زدن عبارتند از :

 • فرم‌دهی مناسب بینی
 • کاهش ریسک افتادگی بینی
 • کاهش التهاب و کمک به بهبودی
 • به منظور هشدار جهت جلوگیری از شوخی نامناسب اطرافیان

برگشت پذیری بینی استخوانی بسیار نادر است و اگر توصیه‌های پزشک رعایت شود احتمال برگشت پذیری به صفر می‌رسد.

اشتراک گذاری در

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز دهید

ویزیت رایگان !

دکتر برای مشاوره و ویزیت رایگان منتظر شماس

انواع مدل عمل بینی(استخوانی)

جواب آزمون با موفقیت ثبت شد

مشاوره رایگان

ما در کلینیک دکتر سهرابی، خدمات مشاوره رایگان برای جراحی بینی ارائه می‌دهیم تا شما بتوانید با اطلاعات کافی و مشورت با متخصصان ما، بهترین تصمیم را بگیرید.