مشاهده عکس قبل و بعد عمل بینی

عکس قبل و بعد عمل بینی

عمل بینی جزو عمل‌های زیبایی است که طرفداران زیادی داشته و متقاضی فراوانی در همه رده‌های سنی دارد. بنابراین انتخاب جراح حرفه ای مهمترین اصل در عمل بینی می‌باشد. به طور کلی مهمترین فاکتوری که می‌توان پی به حاذق بودن جراح برد مشاهده عکس قبل و بعد از عمل بینی و مقایسه آن‌ها با سایر […]

فهرست مطالب

عمل بینی جزو عمل‌های زیبایی است که طرفداران زیادی داشته و متقاضی فراوانی در همه رده‌های سنی دارد. بنابراین انتخاب جراح حرفه ای مهمترین اصل در عمل بینی می‌باشد. به طور کلی مهمترین فاکتوری که می‌توان پی به حاذق بودن جراح برد مشاهده عکس قبل و بعد از عمل بینی و مقایسه آن‌ها با سایر جراحان زیبایی بینی می‌باشد.

در ادامه نمونه‌هایی چند از عکس قبل و بعد از عمل بینی طبیعی، عکس قبل و بعد از عمل بینی گوشتی، عکس قبل و بعد از عمل بینی استخوانی و عکس قبل و بعد عمل بینی نیمه فانتزی را مشاهده می‌کنید.

عکس قبل و بعد از عمل بینی طبیعی

جراحان بینی درک کاملی از ساختار صورت هر فرد دارند. بنابراین با تهیه عکس قبل عمل و یا معاینه قبلی می‌توانید نتیجه حدودی بعد عمل بینی خود را بدست بیاورید.

تصاویر زیر مربوط به نمونه کارها و عکس قبل و بعد از عمل بینی دکتر سهرابی می‌باشد که شما مشاهده می‌کنید.

✅ما در مقاله جراحی بینی طبیعی به‌ طور کامل درباره نحوه عمل بینی طبیعی صحبت کرده‌ایم. برای اطلاعات بیشتر مقاله جراحی بینی طبیعی مردانه را مطالعه کنید. در این مقاله می‌توانید عکس قبل و بعد از عمل بینی طبیعی مردانه را نیز تماشا کنید.

عکس قبل و بعد از عمل بینی گوشتی

انجام جراحی‌ بینی گوشتی کار بسیار دشوار و سختی است. با این که جراحان کلیات چهره را می‌شناسند اما باز هم جراحی بینی‌های گوشتی نتایج متفاوتی دارند.

بستگی به مقدار بزرگ بودن بینی اورجینال دارد. اما در نهایت بینی متناسب با چهره جراحی می شود. 

اگر دوست دارید درباره بینی گوشتی  بدانید پیشنهاد می‌کنم مقاله جراحی بینی گوشتی را مطالعه کرده و با انواع عکس قبل و بعد از عمل بینی گوشتی توسط دکتر سهرابی آشنا شوید.

عکس قبل و بعد از عمل بینی استخوانی

بینی‌های استخوانی نسبتا دردناک است زیرا استخوان باید تراشیده شود.

اما نتیجه کار بسیار رضایت بخش است زیرا دقیقا چیزی که بیمار می‌خواهد شکل می‌گیرد.

کبودی و ورم پس از جراحی برای بینی استخوانی کاملا طبیعی می‌باشد.

✅جهت کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم مقاله نمونه جراحی بینی استخوانی را مشاهده کنید. این مقاله نمونه‌هایی از عکس قبل و بعد از عمل بینی استخوانی را نشان داده است.

عکس قبل و بعد از عمل بینی نیمه فانتزی

امروزه انتخاب بینی عروسکی نسبت به بینی طبیعی تقاضا کمتر شده اما تعداد افرادی که بینی های فانتزی دارند دقیقا متناسب با چهره آن‌هاست بنابراین بسیار جذاب و تحریک کننده باشد برای فردی که تصمیم به جراحی دارد.

✅ما قبلا مقاله‌ای درباره عمل بینی فانتزی منتشر کرده‌ایم که می‌تواند برای شما جذاب باشد. که می‌توانید در مقاله عمل بینی عروسکی دخترانه عکس قبل و بعد از عمل بینی عروسکی را نیز مشاهده فرمایید.

عکس قبل و بعد از عمل بینی مردانه

بینی‌های مردانه هم مانند بینی زنان باید دقیقا متناسب با چهره باشد.

بینی‌های مردانه عمدتا بزرگ و استاندارد با صورت شان می باشد بنابراین عمل بینی طبیعی به فرم صورت نزدیک تر است و در نتیجه زیبایی بیشتری دارد. 

◀برای تصاویر بیشتر نمونه کارهای عمل بینی طبیعی مقاله انواع مدل‌های عمل بینی مردانه را مشاهده کنید.

رضایت زیباجویان

در ادامه می‌توانید رضایت یکی از زیباجویان دکتر حبیب سهرابی که برای شما آماده کرده است را ببینید.

✅عکس‌های قبل و بعد از عمل افراد به شما انگیزه می‌دهد تا با دیدگاه بهتر و خیال آسوده ‌تر برای عمل بینی خود اقدام کنید.
اگر دوست دارید درباره عمل بینی بیشتر بدانید حتما مقاله عمل بینی در تهران و برای آشنایی با دکتر سهرابی بهترین جراح بینی در تهران این مقاله را مطالعه کنید.
 
☎جهت مشاوره رایگان با پزشک حاذق و رزرو وقت می‌توانید با شماره‌ تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.
امتیاز دهید

درباره دکتر حبیب سهرابی بهترین جراح بینی در تهران

دکتر سهرابی با بیش از ۲۰ هزار جراحی موفق بهترین جراح بینی در تهران شناخته شده است. این پزشک با داشتن نمونه کارهای قوی، صبر و حوصله زیاد، توجه به انتظارات زیباجو و تعرفه مناسب توانسته است رضایت حداکثری زیباجویان را کسب نماید.

شماره تماس جهت تعیین وقت مشاوره و معاینه تخصصی:

بهترین جراح بینی در تهران(دکتر حبیب سهرابی)

اشتراک گذاری در

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.