جراحی دقیق زیبایی بینی

محل مناسب جراحی زیبایی بینی

محل عمل جراحی بینی باید در کجا باشد ؟ امروزه در دنیای پیشرفته تمایلی به این وجود دارد که اعمال جراحی سبکی مثل عملی رینوپلاستی و اکثر اعمال زیبایی در مراکز جراحی یا کلینیک‌ها صورت گیرد که در کشور ما نیز این موضوع صحت دارد. چرا که این کار از نظر هزینه نسبت به بیمارستان […]

فهرست مطالب
محل مناسب جراحی بینی

محل عمل جراحی بینی باید در کجا باشد ؟

امروزه در دنیای پیشرفته تمایلی به این وجود دارد که اعمال جراحی سبکی مثل عملی رینوپلاستی و اکثر اعمال زیبایی در مراکز جراحی یا کلینیک‌ها صورت گیرد که در کشور ما نیز این موضوع صحت دارد.

چرا که این کار از نظر هزینه نسبت به بیمارستان های عادی مقرون به صرفه تر است. امکانات و شرایط اتاق عمل و بخش جراحی در مراکز جراحی با بیمارستان‌های عادی هیچ تفاوتی ندارد.

اعمال جراحی سنگینی که ممکن است به بستری شدن طولانی نیاز داشته باشد در مراکز جراحی انجام نمی‌شوند. به نظر می‌رسد که هم اکنون اکثر اعمال جراحی زیبایی در مراکز جراحی انجام می‌شوند و نسبت انجام این اعمال در بیمارستان‌ها به مراتب کمتر است.

متاسفانه هنوز هم شنیده می‌شود که برخی جراحان عمل جراحی رینوپلاستی را در مطب خود انجام می‌دهند.

بجز موارد معدود کارهای سرپایی جزیی انجام این عمل جراحی در مطلب کار درستی به نظر نمی‌رسد.

☎جهت مشاوره رایگان با پزشک حاذق و رزرو وقت می‌توانید با شماره‌ تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

برای آشنایی با دکتر سهرابی بهترین جراح بینی در تهران کلیک نمایید.

امتیاز دهید

درباره دکتر حبیب سهرابی بهترین جراح بینی در تهران

دکتر سهرابی با بیش از ۲۰ هزار جراحی موفق بهترین جراح بینی در تهران شناخته شده است. این پزشک با داشتن نمونه کارهای قوی، صبر و حوصله زیاد، توجه به انتظارات زیباجو و تعرفه مناسب توانسته است رضایت حداکثری زیباجویان را کسب نماید.

شماره تماس جهت تعیین وقت مشاوره و معاینه تخصصی:

بهترین جراح بینی در تهران(دکتر حبیب سهرابی)

اشتراک گذاری در

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.