روش های جدید جراحی بینی

روش‌های جدید جراحی بینی

اگر شما مخاطب ارجمند جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید عیوب بینی خود را به صورت طبیعی و با هزینه اندک تغییر دهید با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.
فهرست مطالب

جراحی بینی به دنبال پیشرفت‌های چندساله و تغییرات همه‌جانبه از گذشته تا به امروز بطور اساسی دچار تحولات مستقیم و غیر مستقیمی شده است.

دو نوع روش رایج در میان جراحان جراحی بینی به روش بسته و  جراحی بینی به روش باز می‌باشد که در یک فرصت مناسب آن را مطالعه کنید. اما در این مقاله قصد داریم با برخی از روش‌ها و اصطلاحات دیگر بیشتر آشنا شویم.

اغلب کاندیدای عمل بینی بدلیل برخی ترس‌‌ها ترجیح می‌دهند آن‌را به صورت غیرمستقیم و با تغییرات انجام دهند اگر شما نیز جزو آن دسته از افراد هستید در ادامه با ما همراه بمانید.

معرفی شیوه‌های نوین عمل بینی

آشنایی با روش های جدید عمل بینی

جراحی بینی بدون اتاق عمل و دیگر مواردی که برخی افراد را منصرف می‌کند برای تمامی زیباجویان ضرورتی ندارد لذا افراد حساس به زیبایی و عیب‌های جزیی می‌توانند سراغ دیگر تکنیک‌ها بروند.
روش‌ های جدید جراحی بینی قیمت عالی و به‌صرفه‌تری نسبت به دیگر جراحی‌های بینی دارند و علاوه بر امکان پذیری برای ایرادات کوچک و غیرضروری بسیار مناسب هستند.

✅در صورتی که تمایل دارید با سایر روش‌های گوناگون جراحی بینی آشنا شوید مطلب عمل بینی بدون جراحی را از دست ندهید.

تجزیه و تحلیل تکنیک پرزرویشن

عمل بینی به شیوه پرزرویشن

preservation یکی از زیر شاخه‌های پرطرفدار و مدرن عمل بینی محسوب می‌شود که در آن جراح تنها ساختار و فرم بیرونی بینی را دچار تغییر کرده و همانند تکنیک بسته در عمل بینی مشکلات ظاهری آن‌را برطرف می‌کند.

داشتن چهره طبیعی و نچرال موردپسند اغلب متقاضیان جراحی بینی است اگر شما هم علاقه دارید با پرداخت هزینه کم و منصفانه بینی بدون عیب و زیبایی داشته باشید از این روش غافل نشوید.

✅برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می‌کنیم مقاله هزینه عمل بینی استخوانی ۱۴۰۱ را مطالعه کنید.

جراحی ترمیمی بینی به روش بسته

روش کم تهاجمی عمل بینی

اغلب افراد شاغل و کسانی که ساعات زیادی را در اجتماعات و بیرون از منزل می‌پردازند تلاش می‌کنند که نوعی از عمل بینی را انجام دهند که عوارض بسیار کوتاه و آسانی داشته باشد.
بنابراین پس از تجزیه و تحلیل فراوان نتیجه می‌گیرند بهترین روش برای رفع مشکلات ظاهری کوچک و داشتن دوران نقاهت کوتاه مدت انجام عمل بینی به روش بسته است.

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین نوع جراحی بینی بدون عمل

بدون شک افرادی که خواهان عمل بینی بدون جراحی و دیگر مراحل دارند باید توقع خود را از نتیجه عمل پایین بیاورند و بدانند جراح متخصص این مدل از عمل‌ها به‌دلیل آن‌که درون بینی را تغییر نمی‌دهد.

وی دسترسی اندکی به ساختار بینی دارد تنها می‌توانند عیوب آن‌را برطرف ساخته و حالت طبیعی به ظاهر افراد هدیه کنند.

بدین ترتیب انجام جراحی بینی به روش بسته در عین تناسب اعضای چهره با یکدیگر ماندگاری طولانی مدت و بالایی نسبت به دیگر روش‌های بدون جراحی بینی دارد.

✅جهت انجام جراحی بینی ابتدا برای اطلاعات بیشتر مقاله جراحی بینی به روش بسته که صفر تا صد آن‌را بطور کامل توضیح داده‌ایم را مطالعه کنید.

نمونه جراحی بینی دکتر حبیب سهرابی

نمونه‌های بیشتر را در صفحه نمونه جراحی بینی استخوانی ببینید.

نظرات زیباجویان درباره دکتر حبیب سهرابی

جمع بندی

از همراهی شما مخاطبان گرامی تا پایان مطلب روش‌های جدید جراحی بینی سپاسگزاریم امید است مقاله کنونی در انتخاب تکنیک‌های مدرن عمل بینی به شما کمک کرده باشد.

امروزه روش های جدید و نوین جراحی بینی نزد افراد دارای اعتبار بیشتری است و متقاضیان زیادی دارد.

☎در صورتی که تجربه کافی را ندارید و نمی‌دانید انجام کدام شیوه عمل بینی برایتان بهتر است می‌توانید با تلفن ۰۲۱۸۶۰۸۲۱۲۵ تماس گرفته و از پزشک متخصص مشاوره رایگان دریافت نمایید.

برای آشنایی با دکتر سهرابی و دریافت مشاوره قبل از جراحی بینی کلیک نمایید.

امتیاز دهید

درباره دکتر حبیب سهرابی بهترین جراح بینی در تهران

دکتر سهرابی با بیش از ۲۰ هزار جراحی موفق بهترین جراح بینی در تهران شناخته شده است. این پزشک با داشتن نمونه کارهای قوی، صبر و حوصله زیاد، توجه به انتظارات زیباجو و تعرفه مناسب توانسته است رضایت حداکثری زیباجویان را کسب نماید.

شماره تماس جهت تعیین وقت مشاوره و معاینه تخصصی:

بهترین جراح بینی در تهران(دکتر حبیب سهرابی)

اشتراک گذاری در

پرسش و پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.